''Yolu sevgiden geçen herkesle bir gün bir yerde buluşmak dileğiyle...''Yıllardır küs olan iki usta isim, Kayahan ve Nilüfer Sevgililer Günü'nde aynı sahnede buluşmuştu. Eski dostlar sahnede 1990 yılında Eurovision yarışmasına katıldıkları “Gözlerinin Hapsindeyim” isimli şarkıyı seslendirmişti. Nurlar içinde yat Kayahan...Mekanın cennet olsun...''Hayal edin, hayal ettiğiniz sürece yaşarsınız''

  • İzlenme

    1119

  • G+

    Paylaşİşte unutulmayacak son konserden görüntüler...Nurlar içinde yat KAYAHAN...

Kayahan son koserinde ''hayal edin, hayal ettiğiniz sürece yaşarsınız'' demişti.

KAYAHAN KİMDİR?

29 Mart 1949 senesinde dünyaya gelen Kayahan, pop şarkıcısı, beste ve söz yazarlığı yaptı. 1991 senesinde çıkarmış olduğu ‘Yemin Ettim’ albümü, satış rekorları kırdığı gibi kendisinin de oldukça ün yapmasını sağladı. Sonrasında yine bir rekora imza atan Kayahan, ‘Odalarda Işıksızım’ albümünü çıkarması, başarısının göstergesi olduğundan gurur verici olmuştur.

Bugüne kadar birçok albüm çıkaran ve bu albümlerde çocukları da unutmayan ünlü sanatçı özel yaşantısında iki evlilik yaptı. İlk evliliği Nur Hanım ile gerçekleşmiş ve 24 yıl süren bu evlilikten Beste adını verdikleri bir kızları olmuştur. İkinci evliliği 1999 senesinde İpek Tüter ile olmuş ve evliliklerinden Aslı Gönül adında çiftin bir kızları olmuştur.

Ünlü sanatçı Kayahan ilk olarak 1990 senesinde yakalandığı kanser hastalığını verdiği çabalar sonucunda iki defa yenmişti. Ancak 3. defa tekrar kansere yakalanan ve tedavisi süren 65 yaşındaki Kayahan, bu sabah hayatını kaybetti.

Yorumlar