“Ali Kundilli” sosyal medya fragman paylaşımı açılış gününü büyük başarıyla tamamladı! İlk günün sonunda 90.000 izlenme ile Türkiye’de en çok izlenen 2.video olarak Youtube trendlerine giren video, Facebook da 2.5 milyon kişiye ulaştı!


Recep İvedik'e rakip Ali Kundilli fragmanı ile sosyal medyayı salladı

Faruk Aksoy imzalı “Ali Kundilli”nin heyecanla beklenen fragmanı yayınlandı. Senaryosunu kendisinin yazdığı ‘Ali Kundilli’ ile çok daha geniş kitlelerle buluşmaya hazırlanan Gelinoğlu, şubat ayında sosyal medyada sürdürdüğü kahkaha tufanını bu kez beyazperdeye taşıyacak.
ALİ KUNDİLLİ Fragman | 20 Şubat’ta Sinemalarda

Vine’la başlayan yolculuğu Twitter, instagram ve Facebook’la devam eden Cem Gelinoğlu’nun hayali gerçek oluyor.

Aksoy Film, sosyal medyada hatırı sayılır hayran kitlesine sahip Cem Gelinoğlu’nu beyazperdeye taşıyor. Gelinoğlu, senaryosunu kendisinin yazdığı ‘Ali Kundilli’ ile çok daha geniş kitlelerle buluşmaya hazırlanıyor. Sanal sözlüklerde yeteneği ve videolarıyla dikkat çeken Gelinoğlu, aynı mahallede yaşayan ve çocukluk arkadaşı olan iki gencin başına gelen olayları sosyal medyadaki videolarıyla aynı tarzda sinema perdesinde sergileyecek.FARUK AKSOY DA ROL ALDI
Kendine has komedi tarzıyla dikkat çeken Gelinoğlu’nun kaleme aldığı ‘Ali Kundilli’yi beyazperdeye taşıyacak olan yapımcı ise ‘Recep İvedik’ ve ‘Fetih 1453′ gibi gişe rekortmeni filmlere imza atmış olan Faruk Aksoy.

Aksoy, filmin bir sahnesinde “Ali Kundilli”nin nikah şahitliğini yaparken kendisine has aksanla “21.Yüzyılın Türkiye’sinde kadınlarımıza hörmet hörmet” diye konuklara sesleniyor ve daha sonar Ali Kundilli ile karşılıklı göbek atıyor.
Rekortmen filmlerinin yapımcısı Faruk Aksoy’un yeni keşfi Cem Gelinoğlu’nun hayallerini gerçekleştirdiği filmi “Ali Kundilli” nin set fotoğrafları paylaşıldı.
Cem Gelinoğlu’nun kaleme aldığı, aynı mahallede yaşayan ve çocukluk arkadaşı olan iki gencin başına gelen olayları sosyal medyadaki videolarıyla aynı komiklikte sinema perdesinine aktardığı filmi “ALİ KUNDİLLİ” nin set fotoğrafları filmi sabırsızlıkla bekleyen hayranları ile paylaşıldı.
“Haydi Türkiye, elele GÜLMEYE” sloganıyla lanse edilen ve Milletimizin moral değerlerine bağlı, dostluğun, mutluluğun, kederin paylaşıldığı, çok komik karakterlere ve çok sıcak bir hikayeye sahip “ALİ KUNDİLLİ” , 20 Şubat’ta beyazperdede.


Yorumlar