İzdivaç programında kendisine eş arayan dindar damat adayı Ömer Bey'in Esra Erol'un sorusuna verdiği yanıt sonrası stüdyoda sessizlik hakim oldu.

  • G+

    PaylaşDindar damat adayından şaşırtan çıkış

FOX TV ekranlarında Esra Erol'un sunumuyla ekrana gelen izdivaç progrmının dünkü bölümüne 30 yaşındaki damat adayı Ömer Bey damga vurdu.

ESRA EROL SORDU: KALIR MISIN GİDER MİSİN?

Ömer Bey Esra Erol'un sorduğu "Hiçbir huzurunuz yok. Çocuklarına rağmen o ilişkiyi sürdürür müsünüz yoksa ben hayata bir kere geldim. Bu evliliği bir ömür boyu sürdüremem ya da sürdürürüm mü dersiniz?" sorusuna ilginç bir yanıt verdi.

STÜDYODA SESSİZLİK OLDU

"Yüce Rabbimizin en sevmediği şey boşanmaktır." diyen damat adayının, "Bir kereden birşey olmaz ya da bir kere dünyaya geldik lafları da boş laflar. Bunlar şeytanın laflarıdır. Hepimiz sınavdayız. Önemli olan bu sınavı geçebilmek. Ben Allah için katlanmaya çalışırdım. Baktım olmuyor, son çare olarak çeker giderim. Peygamber Efendimiz öyle bir durumda öldürmeyin diyor. Ne yapalım? Bir evde mutsuzluk, huzursuzluk varsa o evde namaz olmadığı içindir." şeklindeki çıkışı sonrası stüdyoda büyük bir sessizlik oluştu.

Yorumlar