Burçlar ve aşk Burçlar ve aşk

Auralarıyla erkekleri peşinden koşturan burçlar belli oldu! İkizler, terazi, akrep ve yengeç burcu

Kişinin karakter oluşumunda bir hayli etkileri olan burçlar, kişinin hayatını büyük ölçüde etkilemektedir. Bu etkilerden bazıları son derece olumlu durumların oluşmasına neden olurken bazı durumlarda ciddi problemler ile karşı karşıya kalındığı çeşitli problemler de yaşanmaktadır. Gökyüzünde meydana gelen çeşitli olayların tamamı burçlar üzerinde bir takım değişimlerin oluşmasına neden olurken haberimizin bu bölümünde, cazibesiyle erkekleri peşinden koşturma eğilimi içerisinde olan burçları ele alacağız. Bu burçların auraları fazlasıyla yüksek…

Erkekleri peşinden koşturan burçlar

Bazı burçlar bir takım özellikleri dolayısıyla çok daha fazla cazibeli ve ilgi çekicidirler. Bu durum bu burçlara doğuştan gelen bir özellik olurken, cazibesinin farkında olan burçlar bu yönlerini fazlasıyla kullanmaktadırlar. Bilhassa duygusal yönlerini kullanarak karşısındaki insanlara istemedikleri pek çok şeyi yaptırma eğilimi içerisinde olan bu burçlara çok dikkat etmeniz gerekiyor. İşte erkekleri peşinden koşturan o burçlar;

İkizler burcu
İkizler burcu / Görsel Kaynak: © izlehaber.com

İkizler burcu

21 Mayıs ile 21 Haziran tarihleri arasında doğan ve hava grubuna mensup olan kişiler ikizler burcudur. İkizler burcu genel özellikleri itibarıyla gelgitli tavırlarıyla ön plana çıkan ve bu gelgitli tavırları dolayısıyla çoğu zaman iletişim problemleri yaşayan kişilerdir. İkizler burcuna bir gün heyecan veren bir olay yarın aynı heyecan verici etkisini yitirirken, ikizler burcunun başına buyruk davranışlar sergilemesine neden olmaktadır. İletişim noktasında son derece etkili ve etkin bir konuşma üslubuna sahip olan ikizler kadını karşısında bulunan pek çok insanı oldukça kolay bir şekilde etkileyebilir. Erkeklerin ona olan ilgisini direkt olarak fark edebilen ikizler burcu kadını, bu ilgiyi oldukça usta bir şekilde kullanabilme durumu içerisine girebiliyor. Aurasının yüksek olması dolayısıyla ve araştırmayı seven yapısıyla ağzı son derece iyi laf yapan ikizler burcu kendini olmadığı biriymiş gibi gösterebilme eğilimi içerisindedir. Bu olmadığı gibi gösterme durumunda karşısındaki insanı etkilemeyi başardıktan sonra, durumun heyecanının kaçtığını düşünerek direkt olarak kendine dönüşür. Hayat içerisinde her zaman enerjik ve farklı durumların içerisinde olmayı seven ikizler burcunu bu noktada dinamik tutmak bir hayli zordur.

Terazi burcu
Terazi burcu / Görsel Kaynak: © izlehaber.com

Terazi burcu

23 Eylül – 23 Ekim tarihleri arasında doğan ve hava grubuna mensup olan kişiler terazi burcudur. Terazi burçları genel özellikleri itibarıyla hemen hemen her konuda fikrinin olduğunu dile getiren ve her konuda son derece bilgili olduğunu savunan kişilerdir. Aynı zamanda terazi burçlarının en çok anlaşma problemi yaşadıkları durumlardan bir tanesi olan, bugün savundukları bir olayı yarın aynı düzeyde savunmamalarıdır. Konuşma noktasında son derece değişken olan terazi burçları kendilerine göre yaşamaya son derece meyillidirler. Mantıklı yapılarının fazla olması, konu hakkındaki görüşlerini bildirirken ki söyledikleri cümleler terazi burçlarının en dikkat çeken hareketlerinden bir tanesi olurken, çoğu zaman karşısındaki insanları da bu yöntemle tavlarlar. Karşısındaki insanın ona değer vermesinin ardından ortadan kaybolan terazi burçları bu noktada son derece sinsidir. Bir ilişki içerisine girdiği zaman çevresinde bulunan insanlara bakmaya devam eden terazi burcu, ilgi odağı olmaktan son derece keyif alır.

Akrep burcu
Akrep burcu / Görsel Kaynak: © izlehaber.com

Akrep burcu

23 Ekim – 22 Kasım tarihleri arasında doğan ve su grubuna mensup olan kişiler akrep burcudur. Akrep burçları genel özellikleri itibarıyla hemen hemen her konuda sadece kendi fikrinin ve düşüncesinin etkin olmasını isteyen kişilerdir. Bu özellikleri dolayısıyla karşısında bulunan kişilerle anlaşma noktasında çeşitli problemler yaşayan akrep burçları, ilgi merkezi olmaya bayılırken aynı zamanda büyük bir güven arsızıdır. Karşısında bulunan kişiye hiçbir şekilde güvenmeyen ve güven noktasında büyük ölçüde problemleri bulunan akrep burçlarının büyük ölçüde cazibeleri bulunmaktadır. Bu cazibeleri akrep burçlarının diğer insanlar tarafından fark edilebilir olmasına neden olsa da akrep burcu kimseye ilgi göstermez. Umursamaz tavırları dolayısıyla çok daha fazla ilgi çeken akrep burçlarının sağlıklı bir ilişki içerisinde olması bazı durumlarda fazlasıyla zordur.

Yengeç burcu
Yengeç burcu / Görsel Kaynak: © izlehaber.com

Yengeç burcu

22 Haziran ve 22 Temmuz tarihleri arasında doğan ve su grubuna mensup olan kişiler yengeç burcudur. Yengeç burçları genel özellikleri itibarıyla duygusal tavırlarıyla ön planda olan ve duygusal yönleriyle pek çok işini halletme eğilimi içerisinde olan kişilerdir. Hemen hemen her konuda başarılı olma gayreti içerisinde olan yengeç burçları aynı zamanda başarılı olabilmek için ellerinden gelen tüm her şeyi de yaparlar. Duygusal ve nahif bir imaj çizen yengeç burçları esasında görünen kadar saf ve temiz niyetli değillerdir. Kendi çıkarları noktasında yaşamayı daha çok seven yengeç burcu ile mutlu bir yaşam sürmek çoğu zaman zordur.