Burçlar Burçlar

Bu burçları sinirlendirmemelisiniz! Büyük tehlike saçıyorlar

Kişinin karakterinin oluşumunda bir hayli etkileri olan burçlar kişinin sosyal hayatından aile hayatına, iş hayatından kendi iç dünyasına pek çok alanlarda etkilerini göstermektedir. Bu etkiler bazı durumlarda olumlu olurken bazı durumlarda olumsuz etkilerini göstermektedir. Bu durumlardan en az hasarla etkilenmek için günlük olarak burç yorumlarını takip etmeli ve gökyüzünde meydana gelen olaylardan kişinin haberi olması gerekmektedir. Gökyüzünde meydana gelen burçların yer değişikliği, güneş ve ay tutulmaları gibi olaylar tamamıyla burçlar üzerinde değişimlerin oluşmasına neden olmaktadır. Bazı durumlarda da bir takım özellikleriyle burçlar ön plana çıkmaktadır. Bu özelliklerden bir tanesi olan sinirlilik halleriyle adeta negatiflik saçan burçları derledik.

Bu burçlar negatiflikleriyle ortamı esir alıyor

Sinirlendiğinde büyük bir negatiflikleri ortaya çıkan burçların ağızlarından çıkan sözleri genellikle duymamaktadır. Hücrelerinin içerisine sinir tohumunun girmesi, iletişim probleminin ortaya çıkmasına neden olurken bazı durumlarda arkadaşlıkların dostlukların bitmesine neden olmaktadır. Sinirli insanları durdurmak oldukça zor olurken, çevresindeki insanlara da zarar verebilmektedirler. Herhangi bir olaya inanılmaz tepki gösteren burçları şu şekilde sıralayabiliriz;

Koç burcu
Koç burcu / Görsel Kaynak: © izlehaber.com

Koç burcu

21 Mart ile 20 Nisan tarihleri arasında doğan kişiler ateş grubuna mensup olan koç burcudur. Koç burcu genel özellikleriyle itibarıyla hemen hemen her işini kendi yapabilen ve her konuda kendini iyileştirmeyi bilen kişilerdir. Çevresindeki insanlara ekstra bir ihtiyaç duymazlar ve herhangi bir kişiden gelecek olan yardıma da bel bağlamazlar. Onlar bir durum içerisine girecekleri zaman tüm planlarını baştan sona gerçekleştirirler. İletişim yönleri güçlü ve kuvvetlidir koç burçlarının bildikleri konularda yorum yapmayı ve bilgilerini diğer insanlarla paylaşmayı epey severler. Koç burçları sinirli burçlar arasında ilk sıralarda yerini alır. Aceleci ve sabırsız hareketleri dolayısıyla çoğu zaman çeşitli problemler karşılaşsalar dahi bu durumun önüne geçemezler. Sinirlilikleriyle çevre faktörleri tarafından da bilinen koç burçlarının, sinirli zamanlarında susmak ve sükuneti çok daha doğru olacaktır. Koç burcu yakınınızla aranızı açmamak için sinirli durumlarda onlardan uzak durun ve koç burcunun üzerine gitmemeye çalışın.

Aslan burcu
Aslan burcu / Görsel Kaynak: © izlehaber.com

Aslan burcu

 22 Temmuz – 23 Ağustos tarihleri arasında doğan kişiler ateş grubuna mensup olan aslan burcudur. Nerede ne konuşması gerektiğini oldukça iyi bilen aslan burçlarının kendilerine has bir güçlü tavırları bulunmaktadır. Bu güçlü yan kendinden emin olmaları dolayısıyla yaşanmaktadır. Onlarda bulunan bu tavır da aslan burcunun çok daha cazibesi yüksek birine dönüşmesine neden olmaktadır. Sinirlenince gözü hiçbir şeyi görmeyen burçlar arasında yerini alan aslan burçlarının bu tavırları bazı durumlarda yaşantılarını büyük ölçüde sıkıntıya sokmaktadır. Hayatlarında genellikle neşeli ve enerjik tavırlar gösteren aslan burçlarının bu tavırları sinirlilikleriyle bir çırpıda sönebilir. Onurlarının kırılması durumlarında büyük bir tepki gösteren aslan burçlarının sinirli kalma anları da anlıktır. Bir anda sinirlenirler ve aniden tepki gösterirler. Sonrasında normale dönerler.

Akrep burcu
Akrep burcu / Görsel Kaynak: © izlehaber.com

Akrep burcu

21 Ekim 21 Kasım tarihleri arasında doğan kişiler akrep burcudur. Akrep burçları genel özellikleri itibarıyla kendi sözlerine itimat eden ve çevresindeki hiçbir kişinin sözlerine aldırış etmezler. Kendilerine aynı durum yapılması durumunda büyük bir tepki gösteren akrep burçları ilgi merkezinde olmaktan hoşlanırlar. Sinirlilik seviyeleri de bir hayli yüksek olan akrep burçlarının, sakin kalmalarını sağlamak çok kolay değildir. Duygularıyla hareket etmeleri dolayısıyla çoğu zaman sinirlerine yenik düşen akrep burçları öfkelendikleri zaman gözleri hiçbir şeyi görmez. Sinirlenen akrep burçlarının içerisindeki kin de karşılığını almadan geçmez. Sinirlenmelerinin ardından sakinleşmeleri de bir hayli uzun olur. Durumları kabul edemem problemi olan akrep burçlarının sinirlenmemesi çok daha hayırlı olmaktadır.