İkizler burcu İkizler burcu

Erkek avcısı üç burç belli oldu! Bu burçlarla tanışırken çok daha dikkatli olun

Kişinin karakter oluşumunda fazlasıyla etkileri olan burçlar, kişinin hayatını büyük ölçüde etkileri altına almaktadır. Bu etkiler bazı durumlarda olumlu sonuçların doğmasına neden olurken bazı durumlarda kişinin çeşitli olumsuzluklarla karşı karşıya kalmasına neden olmaktadır. Bilhassa gökyüzünde meydana gelen değişimlerin tamamı burçlar üzerinde çeşitli değişimlerin oluşmasına ve burçlar üzerinde pek çok farklılaşmanın oluşmasını sağlamaktadır. Bu farklılaşmalar ise kişinin hayatını büyük ölçüde değişikliğe uğratmaktadır. Haberimizin bu bölümünde erkeklerle fazlasıyla ilgilenen ve erkelerle olan diyalogları çok daha samimi olan burçları inceleyeceğiz. Bu burçlar kartlarını açık oynamaktan büyük zevk alıyor…

Bu burçlar kartlarını fazlasıyla açık oynuyor

Her burç ve her karakterin birbirinden farklı pek çok özelliği bulunmaktadır. Bu özellikler bazı durumlarda olumlu sonuçların doğmasına neden olurken bazı durumlarda kişinin hayatında çok daha farklı olayların yaşanmasına neden olmaktadır. Erkeklerle her zaman daha iyi iletişim kurma kapasitesi içerisinde olan ve bu iletişim bazı durumlarda farklı boyutlara ulaşan burçları inceleyeceğiz. Bu burçlar karşı tarafın onlarla ilgilenmesini fazlasıyla severken, erkek avcısı olan üç burcu şu şekilde sıralayabiliriz;

İkizler burcu

21 Mayıs ile 21 Haziran tarihleri arasında doğan ve hava grubuna mensup olan kişiler ikizler burcudur. İkizler burcu genel özellikleri itibarıyla hayatı dolu dolu yaşayan ve yaptıklarından asla pişman olma durumu içerisinde olmayan kişilerdir. Hayatın en merkezinde her zaman kendilerini koyan ikizler burcu bu durum itibarıyla birine bağımlı olarak yaşamamaktadır. Bugün onları heyecanlandıran ve mutlu eden herhangi bir olay yarın aynı heyecan verici özellik içerisinde olmalarına neden olmazken, ikizler burcunun gelgitli şekilde lanse edilmesinin en büyük nedeni de tamamıyla bu durumdan kaynaklanmaktadır. Hemcinslerinden ziyade erkeklerle çok daha iyi iletişim içerisinde olan ikizler burcu, kadınların kendilerini sürekli olarak kıskandıklarını düşünmektedir. Bu durum itibarıyla da her daim erkeklerle muhabbet sohbet içerisindedir. Bu sohbetler bazı durumlarda farklı yerlere evrilirken, yeni bir ilişkinin doğmasına da vesile olabilmektedir.

Balık burcu
Balık burcu / Görsel Kaynak: © izlehaber.com

Balık burcu

20 Şubat ile 20 Mart tarihleri arasında doğan ve su grubuna mensup olan kişiler balık burcudur. Balık burcu genel özellikleri itibarıyla duygusal yönleri fazlasıyla ağır basan kişilerdir. Hayat içerisinde her zaman duygusal tavırlar içerisinde olmaları balık burçlarının fazlasıyla problemler içerisinde kalmasına neden olurken, balık burçları bu özelliklerinin önüne geçemezler. İnsanları kırmamak amacıyla her zaman kendileri kırılan balık burçları pek çok hissiyatı içerisinde yaşamaktadırlar. Yaşanılan bu hassasiyet insanlara olan güvenin büyük ölçüde kırılmasına neden olurken, balık burçlarının arkadaş seçimlerini de fazlasıyla etkilemektedir. Hayal güçlerinin fazlasıyla geniş olması balık burçlarının, arkadaşlıklarından da kendilerine partner seçme durumunun oluşmasına neden olmaktadır. Hayal güçlerinde yaşadıkları kişilere gerçek hayatta da bir bakıma yaklaşma eğilimi içerisinde olmaktadırlar. Bir nevi sinsice yaklaşan balık burçları bu süreçten fazlasıyla zevk almaktadır.

Yengeç burcu
Yengeç burcu / Görsel Kaynak: © izlehaber.com

Yengeç burcu

22 Haziran ve 22 Temmuz tarihleri arasında doğan ve su grubuna mensup olan kişiler yengeç burcudur. Yengeç burçları genel özellikleri itibarıyla duygusal tavırları ön planda olan ve hayat içerisinde duygusallığını fazlasıyla konuşturan kişilerdir. Yengeç burçlarının bu özellikleri pek çok işten kolay bir şekilde sıyrılmasına neden olurken aynı zamanda hemen hemen her konuda başarılı olmayı istemektedirler. Başarılı olmak için her yolu deneyen ve bu uğurda pek çok şeyi göze alan yengeç burçları pek çok arkadaşını da bu durum dolayısıyla kaybetmektedir. Erkeklerin ilgi odağında olunması yengeç burçlarının fazlasıyla hoşuna giden ve tatmin olmalarını sağlayan bir durum olurken yengeç burçları erkeklerle fazlasıyla iletişim halindedir.