Burçlar Burçlar

Gökyüzünde yer yerinden oynayacak! Şubat ayının en güçlü 4 burcu açıklandı

Karakterimizin oluşumunda en büyük etkiye sahip olan burçlar, her ay ve her gün farklı gezmesi dolayısıyla farklı farklı etkileriyle yaşantımızı etkiliyor. Yaşantımızı bu denli etkileyen burçlar karakter oluşumunda etkilerini yansıtırken aynı zamanda da, yükselen burçların da bir hayli önemi bulunmaktadır. Gökyüzünde meydana gelen çarpışmalar, evrenlerin yer değiştirmesi, burçların da özelliklerinin değişmesini etkilemektedir. Hal böyle olunca burçlarda meydana gelen değişimler insan karakterini etkilemektedir.

Şubat ayında hangi burçlar güçlülüğünü ilan edecek?

Şubat ayının karlı ve bulutlu bir girizgahı dolayısıyla pek çok insan, şubat ayına huzursuz ve mutsuz bir giriş yaptı. Gökyüzünde meydana gelen değişimler dolayısıyla, bazı burçlar kendilerini soyutlayarak, şubat ayındaki tavırlarını netleştirmeyi başardı. Şubat ayı itibarıyla, bu sıralayacağımız dört burç, kendi tahtlarını kuracak ve yaşantılarına dönerek kendi öz benliklerini kuracaklar. Bu burçlar, okul hayatlarında ya da iş hayatlarında epey başarılı geçirecekleri bir şubat ayına giriş yaptılar. Sadece kendilerinin farkında olmaları gerekiyor. İşte şubat ayının en güçlü dört burcu…

Akrep burcu
Akrep burcu / Görsel Kaynak: © izlehaber.com

Akrep burcu

23 Ekim – 22 Kasım aralığında doğan kişiler akrep burcuna aittir. Akrep burçları genel hatları itibarıyla, kendi çevresiyle ilgilenen libidosu yüksek ve kendini seven insanlardır. Genellikle akrep burcunda olan insanlar bu tarz özellikleri barındırırlar. Şubat ayı itibarıyla akrep burçlarında, ruhlarıyla alakalı bir takım değişimleri hissedecekler. Hemen hemen her konuda kararlarını net bir şekilde verirken, tutkularından asla ödün vermeyerek çok daha baskın bir güruha erişecekler. Şubat ayı itibarıyla akrep burçları, kendilerine büyük hedefler koymalı bu hedefler doğrultusunda, akıllıca hamleler yaptıkları sürece güzel bir hayat onları bekliyor. Şubat ayı onların kırılma noktasını oluşturacak diyebiliriz. Fakat naçizane tavsiye, akrep burçları etrafı eleştirmekten kendilerini biraz alıkoymalı kendi hayatlarını ön plana tutmalı. Herkesin hayatına kimse karışamaz klişesini biraz uygulamalı…

Aslan burcu
Aslan burcu / Görsel Kaynak: © izlehaber.com

Aslan burcu

22 Temmuz-23 Ağustos tarihleri arasında doğan ve ateş grubuna mensup olan aslan burçları, genel hatları itibarıyla güçlü karakterdedirler. Herkesi üzen konular onları üzmezken, çok daha farklı bir görüşte olabilirler. Zodyak kuşağındaki en güçlü burç olarak nitelendirilen aslan burcu, doğuştan liderlik ve önderlik güruhuyla dünyaya gözlerini açmıştır. Kadın erkek fark etmeksizin, albenileri epey yüksektir. İstedikleri ve arzu ettikleri şeyi gerçekleştirmek için strateji uygulamaya bayılırlar. İkili ilişkilerde oldukça başarılı olan aslan burçları, liderliğin verdiği ego dolayısıyla bir çırpıda kurulan tuzaklara düşebilir. Şubat ayı itibarıyla güçlülüğü baskın olan aslan burçlarının gözlerini bir nebze daha açmaları dolayısıyla çok daha güçlü ve şanslı olabileceklerini hatırlatmakta fayda var.

Yengeç burcu
Yengeç burcu / Görsel Kaynak: © izlehaber.com

Yengeç burcu

23 Haziran ile 22 Temmuz tarihleri arasında doğan yengeç burçları, su grubuna mensup olurken genel hatları itibarıyla duygusal olmalarıyla bilinmektedirler. Yengeç burcuna sahip olan insanlar genellikle ısrarcı olmalarının yanı sıra, bir o kadar da güçlü yapıları vardır. Kibirli gibi görünmeseler de yengeç burçları zekalarıyla övünmeyi severler. Özgüven yengeç burçlarının en çok değer verdiği konular arasında yer alır. Özgüvenli olurlar ve özgüvenli insanları severler. Şubat ayı itibarıyla yengeç burçları, kariyer ya da iş çalışma ortamında yeteneklerini biraz daha göstermeyi denemeliler. Doğru hamleler ile oynamayı bilirlerse, şubat ayı onlar için dönüm noktası olarak güçlerine güç katacaklar. Parasal nokta da güçlenme söz konusu olurken, paranın verdiği gücü de sevecekler.

Koç burcu
Koç burcu / Görsel Kaynak: © izlehaber.com

Koç burcu

21 Mart ile 20 Nisan arasında doğan ve ateş grubuna mensup olan koç burçları genel hatları itibarıyla, güçlü ve karakteri oturmuş insanlardır. Nerede ne konuşması gerektiğini bilen koç burçlarının ruhu maceraya ve enerjiye doymaz. Gözü kara denecek kadar korkusuz olan burçlar, biraz daha ehemmiyetli davranırlarsa şubat ayı onlar için muhteşem güzellikte geçerken, içlerinde barındırdıkları gücü arşa kadar hissedebilecek ve aynı zamanda bu güçle güzel kazanımlar elde edebilecekler. Koç burçlarında bulunun dikbaşlılık onların en büyük handikapı olurken, bu özelliklerini törpülemeleri onların çok daha hayrına olacak.