Burçlar Burçlar

İnancını kaybeden burçlar belli oldu! Bu burçların hayattan zevk almamaya başladı

Kişinin karakterinin oluşumunda oldukça büyük etkileri olan burçlar bazı durumlarda kişiye olumlu etkiler yaratırken bazı durumlarda olumsuz etkiler ile baş başa kalmalarına neden olmaktadır. Gökyüzünde meydana gelen çarpışmalar, burçların ev değişikliği, güneş ve ay tutulması gibi durumlar burçların özelliklerinin değişmesine neden olmaktadır. Bu gibi durumlardan etkilenmemek için kişilerin burç yorumlarına bakması ve bu doğrultuda ilerlemeye çalışması önemlidir. Gökyüzünde yaşanılan olaylar ve kötü durumların sonucunda bazı burçların herhangi bir konuya dair inancı kalmadı. İnançlarını yitiren bu burçlar, hayatlarını yaşamaktan zevk almamaya başladı. İşte bu burçlar hayata karşı çok fazla olumsuz bakıyor…

Bu burçların dayanacak gücü kalmadı

Bazı burçlar yaşam mücadelesine karşı çok daha azimli ve saldırgan olurken, bazı burçlar olaylara karşı çok daha fazla rasyonel bakmaktadır. Olaylara rasyonel bakan bu burçlar, başaracaksın ya da sana inanıyorum tarzında kurulan cümlelere karşı büyük bir antipatisi bulunuyor. Güncel yaşamına daha çok gerçekçi ve yakın durumlarla ilerleyen bu burçların, ileriye dönük hayalleri de bulunmuyor. Hayallerden ziyade gerçekleştirmeye meyilli hareketlerde bulunan bu burçları şu şekilde sıralayabiliriz;

İkizler burcu
İkizler burcu / Görsel Kaynak: © izlehaber.com

İkizler burcu

22 Mayıs – 22 Haziran tarihleri arasında doğan kişiler ikizler burcuna mensuptur. İkizler burcu genel özellikleri itibarıyla hayatında her zaman kendisine çok daha fazla önem veren kişilerdir. İkizler burcuna bugün inanılmaz iyi gelen şey bir gün sonra aynı iyilikte gelmeyebilir. İnsanlara bağımlı olarak yaşamaktan hiç hoşlanmazlar. Sosyal hayatları bir hayli güçlü olan ikizler tam bir iletişim insanıdır. Genellikle iletişim alanlarında kariyer hedefleyen ikizler burcunun yöneticiliği de iyidir. Duygusallığın peşinden çok fazla ilerlemeyen ikizler burcunun ayrılıklara karşı çok fazla üzüldüğünü de görmezsiniz. Aşk hayatında maymun iştahlı şeklinde nitelendirilen ikizler burcu aynı zamanda kariyer manasında da hangi alana doğru ilerlemesi gerektiğine bir türlü karar veremiyor. Bu özellikleri itibarıyla ikizler burcunda sıklıkla fikir değişikliği içerisinde olduğunu gözlemleriz. Özgüvenleri yüksek olan ikizler burcu, kendilerini motive ederken de gelgit bir durumun içerisinde bulundukları için başarıya karşı bir hezimetleri bulunmaktadır.

Balık burcu
Balık burcu / Görsel Kaynak: © izlehaber.com

Balık burcu

20 Şubat ile 20 Mart arasında tarihleri arasında doğan kişiler su grubuna mensup olan balık burcudur. Balık burçları genel özellikleri itibarıyla hemen hemen her konuda duygusal özellikleriyle ön planda olan kişilerdir. Çevresinde bulunan herkesi en ince ayrıntısına kadar düşünen balık burçları, kendilerine gelirken büyük bir durgunluğa bürünür. Bir şeyleri başarma noktasında karakterlerinde hırs bulunmayan balık burçları, kendilerinin mutlu olmasına çok daha fazla önem verirler. Para, başarı, güzellik gibi durumlar balık burçlarını çok fazla etkilemezler. Fedakarlık denildiğinde ilk sırayı çeken balık burçları kendileri için ekstra bir durum içerisinde bulunmazlar ve büyük bir depresyon içerisinde bulunurlar.

Yay burcu
Yay burcu / Görsel Kaynak: © izlehaber.com

Yay burcu

24 Kasım, bitiş tarihi 22 Aralık olan kişiler yay burcudur. Yay burçları genel özellikleri itibarıyla herkes tarafından sevilen ve iletişim yönleri bir hayli yüksek olan kişilerdir. Yay burçlarının sosyal hayatları ve iletişimleri bir hayli geniştir. Ellerinden de genellikle her türlü iş gelen yay burçları, tatlı dilleriyle her işlerini de başarmayı bilirler. Herhangi bir durum sonucunda pes etme eğilimi içerisinde bulunmayan yay burçlarının kendileri açısından en büyük handikapları olaylardan çok çabuk sıkılmalarıdır. Sabırları bulunmaz ve sabırsız oldukları için de her şeyin bir çırpıda olmasını istedikleri için, gayret gösterme durumunu göremezsiniz yay burçlarında. Keşfetmeye ve yeni bir şeyler öğrenmeye meyilli olan yay burçlarının öğrenme isteğinin geçmesinin ardından tüm istekleri bir anda sönüp gidiyor. O noktadan sonra kendilerine yeni macera arıyorlar.