Burçlar Burçlar

Lafını esirgemekten korkmayan burçlar. Bu burçların dilleri biberden hallice

Bazı insanlar, karşısındaki kişileri kırmamak için susar. Bazı insanlar ise aklına ne geldiyse o an söylemekten çekinmez. Bu kişiler genellikle ne doğru ise söyler ve karşısındakinin kırılıp kırılmayacağını, pek dikkate almaz. Bu burçlar genellikle daha konuşkan insanlar olmakla beraber, karşısındaki kişiyi konuşmalarıyla domine edebiliyor. Bu yazımızda sizlere lafını asla esirgemeyen ve sivri dilli olan burçlardan bahsedeceğiz.

Aslan burcu karşısındakini etkisi altına alır

Aslan burcu
Aslan burcu / Görsel Kaynak: © izlehaber.com

Aslan burcundaki egoyu bilirsiniz. Aslan burcu insanlar aynı zamanda sivri dilli olabiliyor. Çünkü aslan burcu insanı bir durumu farkettiğinde bunun karşısındakini kırıp kıramayacağını düşünmüyor. Bu yüzden bazı lafları ile oldukça kırıcı olabilen aslan burcu insanı, bu huyundan da asla vazgeçmiyor. Bunların yanında aslan burcu insanı, karşısındaki kişiyi ettiği laflarıyla etkisi altına alıyor. Aslan burcu insanları karşısındaki insanları kontrol etmeyi sever. Bütün bu özellikleri ile aslan burcu insanı, karşısındaki insanı hep domine eder.

Akrep burcu karşındakini nereden vuracağını bilir

Akrep burcu
Akrep burcu / Görsel Kaynak: © izlehaber.com

Akrep burcu insanı aynı anda birçok olasılığı düşünebiliyor. Bu yüzden de akrep burcu insanı karşısındakini nasıl alt edebileceğini çok iyi bilir. Aşırı sinsi ve kurnaz olan akrep burcu insanı, gereken veya gerekmeyen her yerde lafını esirgemekten çekinmez. Zaten bu özellikleri yüzünden akrep burcu insanına sivri dilli diyoruz. Bütün bunlarla beraber akrep burcu insanını çok naif biri olarak görebilirsiniz. Ancak hiç beklemediğiniz anda sizinle ilgili hiç beklemediğiniz bir laf duyabilirsiniz. Kısacası akrep burcu insanı naif bir görünüme bürünen, ancak içerisinde biberden hallice bir dile sahip insanlardır.

Boğa burcu vurdumduymazın teki

Boğa burcu insanı aşırı rahattır. Yaptığı hareketleri, ettiği lafları sadece istediği için yapar. Asla yaptığı eylemlerin sonrasında neler olabileceğini düşünmez. Bu yüzden de boğa burcu insanından hiç beklemediğiniz bir anda istemediğiniz bir laf duyabilirsiniz. Boğa burcu insanı ettiği lafların sonucunda, karşısındakinin nasıl bir tepki verebileceğini düşünmüyor. Bu yüzden ettiği lafların sonucundan bir haber olan boğa burcu insanı, karşısındakiler kırdığını bile farketmiyor. Ancak karşısındakini kırdığını farketse bile, boğa burcu insanının özrü kabahatinden büyük oluyor.

Koç burcu hakkını her zaman savunur

Koç burcu
Koç burcu / Görsel Kaynak: © izlehaber.com

Koç burcu insanı lafını esirgemez. Ancak her zaman için saygı çerçevesinde konuşur. Karşısındakini kırmamak ister ve bunun için çok çabalar. Bazı durumlarda ise asla lafını esirgemez ve koç burcu insanı ağzına ne gelirse söyler. Fakat koç burcu insanının bu raddeye ulaşabilmesi için onları çok zorlamanız gerekiyor. Koç burcu insaları sabırlı oluyor. Bunun da sebebi karşısındaki insanı kırmamak için kendilerini tutması. Fakat koç burcu insanları da sabr taşı olamıyor. Koç burcu insanlarının bir sınırı var ve asla bu sınırı aşmamalısınız. Eğer koç burcu insanının sabır sınırını aşmasını sağlarsanız, oradan bir an önce çıkmanızı ve arkanıza bakmadan kaçmanızı tavsiye ediyoruz.