Kel Kel

Rüyada kel kalmak nasıl yorumlanır?

Görülen rüyalar bazen garip, bazen aydınlatıcı bazen ise korkutucu olabilir. İşte kellik gibi sağlık sorunlarının görüldüğü rüyalar da kabus olarak geçmese bile korkutucu ve özellikle gerçekçi birer rüya olmalarından dolayı sabah uyanır uyanmaz aynaya bakmamıza neden olacak seviyede rüyalar. Bu gibi rüyaların ne anlama geldiği ve hissettirdikleri ile anlamları arasında bir bağ olup olmadığı konusu ise merak edilen bir durum olmaya devam ediyor.

Rüyada kel olduğunu görmek

Gerçek hayatta sinir ve strese bağlı olarak da yaşanabilen kellik sorunu rüyada görüldüğünde ise aslında tam tersi şekilde yorumlanmakta. Rüyada kel olduğunu gören kişinin stres ve sıkıntılardan uzak kalacağına, maddi ve manevi açılardan çok rahat bir yaşam süreceğine inanılıyor. Rüyasında kendisini kel olarak gören kişilerin aynı zamanda iş hayatlarında başarılar yakalayacaklarına ve aileleri ile güçlü, sevgi dolu bir bağ kuracakları da belirtilenler arasında.

Rüyada saçının ortasında kellik olduğunu görmek

Rüya içerisinde saçınızın yan kısımlarının olduğunu ve yalnızca orta kısımlarda kellik bulunduğunu da görebilirsiniz. Bu gibi rüyaların tabiri ise rüyayı gören kişinin özellikle iş hayatında büyük başarılar elde edeceği ve bu başarılar ile çevresinden takdir ve saygı kazanacağı anlamına geliyor. Ailesinin gurur duyduğu bir insan olacağı, çevresinde övülerek anlatılacağı da belirtiliyor.

Normalde saçı olan birini rüyada kel görmek

Normal hayatta saçı olan birini rüyada kel olarak görmek ise rüyayı gören kişinin huzura erişeceği anlamına geliyor. Aile hayatında karşısına çıkacak bu huzur ile hem aile hayatının düzene gireceğine hem de yakın arkadaşlarından büyük destek alacağına işaret ediliyor. Bu huzur ve destek le birlikte rüya sahibinin iş hayatında önemli başarılara imza atacağına ve bu başarıların da kısa zamanda maddi olarak olumlu dönüşler yapacağına inanılıyor.

Rüyada saçının küçük bir kısmının kel olduğunu görmek

Rüya içerisinde saçının yalnızca küçük bir kısmında kellik olduğunu gören kişilerin ise yakın zamanda müjdeli bir haber alacağı söyleniyor. Rüya sahibinin alacağı hayırlı haber ile mutlu bir döneme gireceği ve ailesi ile bu mutluluğu paylaşarak huzur dolacağı belirtiliyor. Ancak çoğunlukta olmayan bazı rüya tabircilerine göre ise rüyada saçının bir kısmının kel olduğunu görmek kişinin kurduğu bir hayalın ya da uğraş verdiği bir işin yarım kalacağına ve de rüya sahibinin hayal kırıklığı yaşayacağına işaret ediyor.

Kel
Kel / Görsel Kaynak: © izlehaber.com

Normalde kel olan birini rüyada saçlı görmek

Normal hayatta kel olan birini rüya içerisinde saçlı olarak görmenin rüya tabiri olarak karşılığı ise biraz kötü bir haber. Bu rüyayı gören kişilerin iş hayatında sarsıntılar yaşayacağı ve bu sorunların üstesinden gelebilmek için uzun çalışma saatleri sarf ederek bir süre kafalarını meşgul edecekleri söyleniyor. Ancak kişinin doğru bir çalışma ve sakinlik ile bu sorunların üstesinden geleceği ve yakın zamanda huzur ile mutluluğa erişeceği de belirtiliyor.

Rüyada saçların dökülmesi

Rüya içerisinde saçlarının döküldüğünü gören kişilerin yaşadıkları rahat ve lüks hayattan kopacakları ve sıkıntılı dönemlerin başlayacağı şekilden yorumlanıyor. Eğer kişinin maddi olarak zenginliği yüksek değilse bu kaybın manevi olarak karşısına çıkacağı ve aile hayatında sorunlar ile karşılaşacağı belirtiliyor. Özellikle bazı tabircilerin aktardığına göre, rüyada saçının döküldüğünü gören kişilerin ciddi maddi kayıplar ile karşılaşacağı söylenmekte. Fakat bu gibi yorumların kafanızı çok meşgul etmesine izin vermek ise asıl sorun olarak karşınıza çıkabilir.

Rüyada eşini kel olarak görmek

Rüya içerisinde eşinin kel olduğunu görenlerin ise kendini geliştireceği ve iş hayatında önemli başarılar elde edeceği belirtiliyor. Eşini rüya içerisinde kel olarak gören bireylerin yakın zamanda zihinsel bir rahatlama ve aydınlanma dönemine geçeceği ve buna bağlı olarak maddi dünya yaşamının da olumlu etkileneceği aktarılanlar arasında. Bu rüyayı gören kişilerin aynı zamanda kariyer basamaklarını hızla tırmanırken ailesinin desteğini de alacağı söyleniyor.