Karşı cinsin hayran olduğu erkek parfümleri. Kokusuyla hayran bırakan parfümler

Karşı cinsi etkilemenin en önemli yöntemlerinden bir tanesi şüphesiz ilk izlenim olan kokudur. Koku hafızadan asla silinmeyen ve yıllar geçse dahi hatırlanan en önemli etmenlerden bir tanesi olurken, kişinin kendi kokusunu bulması son derece önemli olan durumların başında gelmektedir. Herkesin cildinde kokuların birbirinden farklı şekilde hissedilmesi, cilt ile kokunun uyumuyla alakalı olan bir durum olurken, imza kokuyu bulmak da son derece zor olan durumların başında gelmektedir. Haberimizin bu bölümünde karşısındaki kişiyi etkilemeye yardımcı olan ve partnerinizi uyandıran en iyi erkek kokularını listeleyeceğiz. Bu parfümleri kullanan erkekler hayatta her zaman bir sıfır önde başlayacak…

Kokusuyla büyüleyen en iyi erkek parfümleri

Etkileyici bir görünüm için giyilen kıyafetlerin yanı sıra kişinin kullandığı parfümler de son derece önemli olan durumların başında gelmektedir. Parfüm kişinin her zaman hatırasında kalan en önemli silahlardan bir tanesi olurken herkesin kendine ait imza bir kokusu olması gerekir. Ortama girdiği ilk andan itibaren o kişinin geldiğini anımsatan ve kişinin kokusundan tanınmasına yardımcı olan kokuların seçilmesi ve kokunun uzun soluklu kullanılması son derece önemlidir. Bu durum itibarıyla kişinin kendi imza kokusunu bulabilmesi bazı durumlarda son derece zor ve meşakkatli olan durumların başında gelirken, kokuların içerisinde yer alan esanslardan yola çıkarak bir tercih de bulunmak son derece mantıklı olacaktır. Hafızalara kazınmış ve kendinizi çok daha iyi hissetmenize yardımcı olacak bir parfüm arayışı içerisindeyseniz bu kokulara mutlaka şans vermeniz gerekir. Sıkıldığı andan itibaren tüm vücuda yayılmaya başlayan ve vücutla anında bütünleşen bu kokudan bir tanesi edinmeniz taktirde uzun yıllar kullanacak ve hiç değiştirmek istemeyeceksiniz. İşte akıllarda iz bırakacak o enfes kokular;

Paco Rabanne Invictus
Paco Rabanne Invictus

1- Paco Rabanne Invictus

Ferah ve taze bir kokunun yanı aynı zamanda etkin bir koku arayışında iseniz vazgeçilmez kokularınızdan biri olmaya aday olacak parfümlerden bir tanesi olacağına emin olabilirsiniz. Deniz esintileriyle birlikte, greyfurt ile defne yaprağının birleşiminden ortaya çıkan bu koku bilhassa esmer tenli erkeklere fazlasıyla yakışan ve geçtikleri her yerde izlerinin kalmasını sağlayan oldukça etkili bir parfümdür.

Versace Dylan Blue
Versace Dylan Blue

2- Versace Dylan Blue

Safranın ön plana çıkmasıyla meşhur olan ve cilt ile temasından sonra büyük bir etki oluşturan Versace Dylan Blue parfümünü bir kere kullanan büyük ölçüde müdavimi olacak. Parfümün tepe noktasında kalabriyen bergamot, greyfurt, incir yaprağı bulunurken, alttan gelen menekşe yaprakları ve  kara biber büyük bir güzelliğin ve etkililiğin oluşmasına neden olacak. Rahiyasını tüm gün üzerinde hissetmek isteyenler bu parfümü mutlaka kullanmalılar.

Yves Saint Laurent La Nuit De L'Homme
Yves Saint Laurent La Nuit De L’Homme

3- Yves Saint Laurent La Nuit De L’Homme

Şişesinin şık tasarımıyla bile etkilemeye başlayan Yves Saint Laurent La Nuit De L’Homme parfümü bilhassa özel gecelerinizin vazgeçilmez kokularından bir tanesi olacak. Nahif ve keskin hatlarıyla son derece iz uyandıran bu koku, karşı tarafın direkt olarak etkilenmesini sağlarken aynı zaman da merak uyandırmaya da başlayacak. Virjinya sediri esasının büyük ölçüde parfüme hükmetmesi, kafada soru işareti oluşmasına neden olurken bu kokuyu bir kez hisseden sürekli olarak yaşamak isteyecek.

Bvlgari Man In Black
Bvlgari Man In Black

4- Bvlgari Man In Black

Parfümünde baskın bir baharat olmasını dileyenlerin vazgeçemeyeceği kokulardan bir tanesi olan Bvlgari Man In Black kokusu en sevdiğiniz kokulardan bir tanesi olacak. Tene sıkıldığı andan itibaren kişiye büyük ölçüde cazibe katan Bvlgari Man In Black kokusunu bilhassa iletişim sektöründe çalışan kişilerin kullanması son derece önemlidir. Karşı tarafta büyük bir ikna oluşturma eğilimi uyandıran bu kokuyu uzun yıllar kullanırken, bırakmak ya da vazgeçmek istemeyeceksiniz.

Calvin Klein Euphoria Intense
Calvin Klein Euphoria Intense

5-Calvin Klein Euphoria Intense

Siyah ağırlıklı giyinmeyi seven erkeklerin kuşkusuz tercih etmesi gereken kokuların başında gelen Calvin Klein Euphoria Intense, etkili ve sıcak bir izlenim uyandırmanızı sağlayacak. Parfümün zirve noktasında zencefil ve biber oluşumu olurken, vurucu noktalarında bulunan fesleğen kişide büyük bir gizem oluşturacak. Sürekli olarak kullanmaya son derece elverişli olan bu parfümü kullanmaya başladığınız andan itibaren vazgeçemeyecek ve her gün kuşkusuz kullanmak isteyeceksiniz. Son derece kalıcı olması dolayısıyla da büyük ölçüde etkili olan bu parfüm, merak uyandıracak. İmza kokusunu arayan ve uzun yıllar tek bir parfüm kullanmak isteyenlerin kesinlikle denemesi gerekiyor.